Головна
 
Федерація настільного тенісу Львівської областіВівторок, 22.08.2017, 07:18



Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
ФНТЛО/FNTLO

Головне меню сайта

Категорії розділу
Календар змагань [5]Положення про змагання [76]
Матеріали змагань КЧУ "Дитяча ліга" [30]Матеріали змагань КЧУ "Регіональна ліга" західний регіон [26]
Матеріали змагань КЧУ "Перша ліга" [4]Матеріали змагань КЧУ "Вища ліга" [6]
Матеріали змагань КЧУ "Супер ліга" [13]Матеріали Міжнародних змагань [23]
Турніри найсильніших України ТОП [1]Матеріали змагань ТОП-24, Чемпіонатів та кубків України [23]
Матеріали змагань Чемпіонатів області та кубків області [45]Матеріали турніру пам'яті тренера-викладача Ю.Козія [4]
Матеріали змагань Шкільна ліга міста Львова "Мала ракетка" [2]Матеріали змагань турнірів в місті Жовква, Городенка, Трускавець, Бережани та Кам'янець-Подільсь... [15]
Матеріали змагань міні тенісу настільного [1]Регіональний турнір пам'яті Зиновія Підлісного [2]
Різне [28]Відео СДЮШОР "Прудкий м'яч" [12]

Кубок А.Строкатова

Турнір LIRS-OPEN

Головна » 2014 » Листопад » 16 » Матеріали змагань Чемпіонату України серед молоді (1993 р.н. і молодші) 11-14.11.2014р.м.Ів.-Франківськ
22:41
Матеріали змагань Чемпіонату України серед молоді (1993 р.н. і молодші) 11-14.11.2014р.м.Ів.-Франківськ

З 11-14 листопада 2014р. в місті Івано-Франківську в спортивному залі національного технічного університету нафти і газу, що по вулиці Карпатській, 15 відбувся Чемпіонат України серед молоді (1993 р.н. і молодші). В змаганнях прийняли участь кращі гравці України, які пройшли попередній відбір.

Результати змагань

Особисті змагання серед дівчат

1 місце - Братейко Соломія (Львівська область), 2 місце - Шворак Аліна (м.Київ), 3 місце - Братейко Ірина (Львівська область), 3 місце - Синіцина Юлія (Херсонська область)

Особисті змагання серед юнаків

1 місце - Когут Богдан (Львівська область), 2 місце - Самокіш Кирило (м.Київ), 3 місце - Тимофєєв Олександр (Львівська область), 3 місце - Сінькевич Богдан (Івано-Франківська область)

Парні змагання серед дівчат

1 місце - Синіцина Юлія (Херсонська область) - Налісніковська Олена (Херсонська область), 2 місце - Шворак Аліна (м.Київ) - Прудіус Маргарита (Київ), 3 місце - Братейко Ірина (Львівська область) - Братейко Соломія (Львівська область), 3 місце - Федорова Юлія (Херсонська область) -  Логвінченко Катерина (Херсонська область)

Парні змагання серед юнаків

1 місце - Тимофєєв Олександр (Львівська область) - Білий Ростислав (Львівська область), 2 місце - Скиба Олександр (м.Київ) - Самокіш Кирил (м.Київ), 3 місце - Когут Богдан (Львівська область) - Надольний Юрій (Львівська область), 3 місце - Сидорак Владислав (Івано-Франківська область) - Жолубак Михайло (Івано-Франківська область)

Категорія: Матеріали змагань ТОП-24, Чемпіонатів та кубків України | Переглядів: 739 | Додав: mayovka-igor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
ВІТАємо з днем народження !!!


Ярослав Олеськевич

28 березня
Кандитат у майстри спорту України
Переможець Клубного чемпіоната України
серед мінікадетів


Пошук

Календарь
«  Листопад 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Чемпіонат України

Чемпіонат України

Архив записей

Статистика


Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz