Головна
 
Федерація настільного тенісу Львівської областіВівторок, 22.08.2017, 07:27



Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
ФНТЛО/FNTLO

Головне меню сайта

Категорії розділу
Календар змагань [5]Положення про змагання [76]
Матеріали змагань КЧУ "Дитяча ліга" [30]Матеріали змагань КЧУ "Регіональна ліга" західний регіон [26]
Матеріали змагань КЧУ "Перша ліга" [4]Матеріали змагань КЧУ "Вища ліга" [6]
Матеріали змагань КЧУ "Супер ліга" [13]Матеріали Міжнародних змагань [23]
Турніри найсильніших України ТОП [1]Матеріали змагань ТОП-24, Чемпіонатів та кубків України [23]
Матеріали змагань Чемпіонатів області та кубків області [45]Матеріали турніру пам'яті тренера-викладача Ю.Козія [4]
Матеріали змагань Шкільна ліга міста Львова "Мала ракетка" [2]Матеріали змагань турнірів в місті Жовква, Городенка, Трускавець, Бережани та Кам'янець-Подільсь... [15]
Матеріали змагань міні тенісу настільного [1]Регіональний турнір пам'яті Зиновія Підлісного [2]
Різне [28]Відео СДЮШОР "Прудкий м'яч" [12]

Кубок А.Строкатова

Турнір LIRS-OPEN

Головна » 2015 » Лютий » 9 » Матеріали змагань Чемпіонату Львівської області серед чоловіків та жінок 06-08.02.2015р.м.Львів
21:35
Матеріали змагань Чемпіонату Львівської області серед чоловіків та жінок 06-08.02.2015р.м.Львів

Матеріали виставляються......

В приміщенні спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву "Прудкий м'яч" з тенісу настільного з 06-08.02.2015р. о 16.00 в залі ДІМП "Містопроект" вул. Ген. Чупринки, 71 відбувся Чемпіонат Львівської області з тенісу настільного. В змаганнях прийняли участь понад 60 гравців малої ракетки. Ці змагання є етапом підготовки кандидатів збірної області для прийняття участі в чемпіонаті України, які будуть проведені 25.02-01.03.2015р. в м.Жовква Львівської області.

Результати змагань

Особисті чоловіки: 1 місце - Надольний Юрій (СДЮШОР "Прудкий м'яч"), 2 місце - Білий Ростислав (ДЮСШ №1-СК "ЛІРС"-ШВСМ), 3 місце - Когут Богдан (СК "ЛІРС"-ШВСМ-СДЮШОР "Прудкий м'яч)

Особисті жінки: 1 місце - Банахевич Юлія (УМГ "ЛЬВІВТРАНСГАЗ"), 2 місце - Топчій Марія (СК "ЛІРС"), 3 місце - Цікалишин Валерія (ДЮСШ №1-СДЮШОР "Прудкий м'яч")

Пари чоловіки: 1 місце - Надольний Юрій (СДЮШОР "Прудкий м'яч") - Когут Богдан (СК "ЛІРС"-ШВСМ-СДЮШОР "Прудкий м'яч), 2 місце - Марків Роман (ДЮСШ "Гарт" м.Стрий) - Мосюк Назар (НУ "Львівська політехніка), 3 місце - Білий Ростислав (ДЮСШ №1-ШВСМ) - Ребезнюк Назар (СДЮШОР "Прудкий м'яч")

Пари жінки: 1 місце - Банахевич Юлія (УМГ "ЛЬВІВТРАНСГАЗ") - Топчій Марія (СК "ЛІРС"), 2 місце - Дикунська Зоряна (СК "ЛІРС-ДЮСШ №1) - Цікалишин Валерія (ДЮСШ №1-СДЮШОР "Прудкий м'яч"), 3 місце - Михайленко Надія (СДЮШОР "Прудкий м'яч") - Мазалова Тетяна (СДЮШОР "Прудкий м'яч")

Змішані пари: 1 місце - Банахевич Юлія (УМГ "ЛЬВІВТРАНСГАЗ") - Банахевич Роман (УМГ "ЛЬВІВТРАНСГАЗ", 2 місце - Михайленко Надія (СДЮШОР "Прудкий м'яч") - Марків Роман (ДЮСШ "Гарт" м.Стрий)

 

 

Категорія: Матеріали змагань Чемпіонатів області та кубків області | Переглядів: 471 | Додав: mayovka-igor | Теги: Чемпіонат Львівської області, настільний теніс | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
ВІТАємо з днем народження !!!


Ярослав Олеськевич

28 березня
Кандитат у майстри спорту України
Переможець Клубного чемпіоната України
серед мінікадетів


Пошук

Календарь
«  Лютий 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728

Чемпіонат України

Чемпіонат України

Архив записей

Статистика


Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz