Головна
 
Федерація настільного тенісу Львівської областіВівторок, 22.08.2017, 14:48



Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
ФНТЛО/FNTLO

Головне меню сайта

Категорії розділу
Календар змагань [5]Положення про змагання [76]
Матеріали змагань КЧУ "Дитяча ліга" [30]Матеріали змагань КЧУ "Регіональна ліга" західний регіон [26]
Матеріали змагань КЧУ "Перша ліга" [4]Матеріали змагань КЧУ "Вища ліга" [6]
Матеріали змагань КЧУ "Супер ліга" [13]Матеріали Міжнародних змагань [23]
Турніри найсильніших України ТОП [1]Матеріали змагань ТОП-24, Чемпіонатів та кубків України [23]
Матеріали змагань Чемпіонатів області та кубків області [45]Матеріали турніру пам'яті тренера-викладача Ю.Козія [4]
Матеріали змагань Шкільна ліга міста Львова "Мала ракетка" [2]Матеріали змагань турнірів в місті Жовква, Городенка, Трускавець, Бережани та Кам'янець-Подільсь... [15]
Матеріали змагань міні тенісу настільного [1]Регіональний турнір пам'яті Зиновія Підлісного [2]
Різне [28]Відео СДЮШОР "Прудкий м'яч" [12]

Кубок А.Строкатова

Турнір LIRS-OPEN

Головна » 2015 » Березень » 3 » Матеріали змагань Чемпіонату України з настільного тенісу 25.02-01.03.2015р.м.Жовква
07:18
Матеріали змагань Чемпіонату України з настільного тенісу 25.02-01.03.2015р.м.Жовква

З 25 лютого по 01 березня 2015 року в місті Жовква за адресою вул. Воїнів УПА, 22а в спортивному залі клубу "ЛІРС" пройшов чемпіонат України 2015 з настільного тенісу.

Переможці та призери змагань:

Командні змагання серед жінок:
1 місце - Харківська область (Біленко Тетяна, Гапонова Ганна, Татянина Тетяна), 2 місце - Запорізька область (Васільєва Євгенія, Усачова Марина, Шкатула Поліна), 3 місце - Львівська область (Моцик Ірина, Братейко Соломія, Кізюк Катерина).

Командні змагання серед чоловіків:
1 місце - м.Київ область (Прищепа Євген, Єфімов Віктор) , 2 місце - Львівська область (Дідух Олександр, Тимофєєв Олександр. Надольний Юрій), 3 місце - Полтавська область (Катков Іван, Закладний Геннадій, Коваль Олександр).

Особистий розряд серед жінок:
1 місце - Песоцька Маргарита, 2 місце - Біленко Тетяна, 3 місце - Гапонова Ганна, Фарладанська Ганна, 5 місце - Моцик Ірина, 6 місце - Степановська Валерія, 7 місце - Братейко Соломія, 8 місце - Кізюк Катерина.

Особистий розряд серед чоловіків:
1 місце - Коу Лей, 2 місце - Єфімов Віктор, 3 місце - Катков Іван, Жмуденко Ярослав, 5 місце - Дідух Олександра, 6 місце - Прищепа Євген, 7 місце - Писар Дмитро, 8 місце - Самокиш Кирило.

Парний розряд серед жінок:
1 місце - Степановська Валерія, Фарладанська Ганна, 2 місце - Біленко Тетяна, Гапонова Ганна, 3 місце - Моцик Ірина, Братейко Соломія та Кізюк Катерина, шворак Аліна.

Парний розряд серед чоловіків:
1 місце - Дідух Олександра, Прищепа Євген, 2 місце - Писар Дмитро, Єфімов Віктор, 3 місце - Жмуденко Ярослав, Коу Лей та Катков Іван, Закладний Геннадій.

Парний змішаний розряд:
1 місце - Катков Іван, Гапонова Ганна, 2 місце - Дідух Олександра, Біленко Тетяна, 3 місце - Самокиш Кирило, Братейко Соломія та Когут богдан, Моцик Ірина.

Категорія: Матеріали змагань ТОП-24, Чемпіонатів та кубків України | Переглядів: 619 | Додав: mayovka-igor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
ВІТАємо з днем народження !!!


Ярослав Олеськевич

28 березня
Кандитат у майстри спорту України
Переможець Клубного чемпіоната України
серед мінікадетів


Пошук

Календарь
«  Березень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Чемпіонат України

Чемпіонат України

Архив записей

Статистика


Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz