Головна
 
Федерація настільного тенісу Львівської областіП`ятниця, 20.10.2017, 18:03



Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
ФНТЛО/FNTLO

Головне меню сайта

Категорії розділу
Календар змагань [5]Положення про змагання [80]
Матеріали змагань КЧУ "Дитяча ліга" [31]Матеріали змагань КЧУ "Регіональна ліга" західний регіон [27]
Матеріали змагань КЧУ "Перша ліга" [4]Матеріали змагань КЧУ "Вища ліга" [6]
Матеріали змагань КЧУ "Супер ліга" [13]Матеріали Міжнародних змагань [24]
Турніри найсильніших України ТОП [1]Матеріали змагань ТОП-24, Чемпіонатів та кубків України [23]
Матеріали змагань Чемпіонатів області та кубків області [54]Матеріали турніру пам'яті тренера-викладача Ю.Козія [4]
Матеріали змагань Шкільна ліга міста Львова "Мала ракетка" [4]Матеріали змагань турнірів в місті Жовква, Городенка, Трускавець, Бережани та Кам'янець-Подільсь... [15]
Матеріали змагань міні тенісу настільного [1]Регіональний турнір пам'яті Зиновія Підлісного [2]
Різне [29]Відео СДЮШОР "Прудкий м'яч" [14]

Кубок А.Строкатова

Турнір LIRS-OPEN

Головна » 2014 » Квітень » 16 » Матеріали змагань міжнародного турніру Кубок Карпат-2014 09-13.04.2014р. м.Ів.-Франківськ (Діти)
08:53
Матеріали змагань міжнародного турніру Кубок Карпат-2014 09-13.04.2014р. м.Ів.-Франківськ (Діти)

З 19-13 квітня 2014 року в місті Івано-Франківську пройшов Міжнародний турнір з настільного тенісу "Кубок Карпат"

Переможці та призери змагань:

Юнаки 2002 р.н. і молодші:

1 місце - Симончук Давид (смт. Клевань), 2 місце - Зенюк Дмитро (Заліщики), 3 місце - Юнчик Валентин (Луцьк)

Дівчата 2002 р.н. і молодші:

1 місце - Уманців Ольга (Богородчани), 2 місце - Соломко Дарія (Вінниця), 3 місце - Лівач Софія (Львів)

 

Юнаки 1999 р.н. і молодші:

1 місце - Лімонов Антон (Вінниця), 2 місце - Жолубак Михайло (Івано-Франківськ), 3 місце Винницький Артур (Львів)

Дівчата 1999 р.н. і молодші:

1 місце - Євтодій Діана (Одеса), 2 місце - Зорєва Наталія (Львів), 3 місце - Свидницька Софія (Львів)

 

Юнаки 1996 р.н. і молодші:

1 місце - Сінкевич Богдан (Івано-Франківськ), 2 місце - Мосюк Михайло (Івано-Франківськ), 3 місце Сметанюк Богдан (Івано-Франківськ)

Дівчата 1996 р.н. і молодші та 1995 р.н. і старші:

1 місце - Моцик Ірина (Львів), 2 місце - Медведська Анастасія (Харків), 3 місце - Гайдей Олександра (Рогатин)

 

Юнаки 1995 р.н. і старші:

1 місце - Когут Богдан (Жовква-Львів), 2 місце - Бердник Павло (Львів), 3 місце Верб'яний Василь (Івано-Франківськ)

Також відбулися змагання серед ветеранів, які можна переглянути  ТУТ

 

Категорія: Матеріали Міжнародних змагань | Переглядів: 1181 | Додав: mayovka-igor | Теги: Міжнародний турнір Кубок карпат | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
ВІТАємо з ПЕРЕМОГОЮ !


ЗОЛОТА МЕДАЛЬ
ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ
У НАШИХ ХЛОПЦІВ


Пошук

Календарь
«  Квітень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Чемпіонат України

Чемпіонат України

Архив записей

Статистика


Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz