Головна
 
Федерація настільного тенісу Львівської областіСереда, 16.08.2017, 15:22



Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
ФНТЛО/FNTLO

Головне меню сайта

Категорії розділу
Календар змагань [5]Положення про змагання [76]
Матеріали змагань КЧУ "Дитяча ліга" [30]Матеріали змагань КЧУ "Регіональна ліга" західний регіон [26]
Матеріали змагань КЧУ "Перша ліга" [4]Матеріали змагань КЧУ "Вища ліга" [6]
Матеріали змагань КЧУ "Супер ліга" [13]Матеріали Міжнародних змагань [23]
Турніри найсильніших України ТОП [1]Матеріали змагань ТОП-24, Чемпіонатів та кубків України [23]
Матеріали змагань Чемпіонатів області та кубків області [45]Матеріали турніру пам'яті тренера-викладача Ю.Козія [4]
Матеріали змагань Шкільна ліга міста Львова "Мала ракетка" [2]Матеріали змагань турнірів в місті Жовква, Городенка, Трускавець, Бережани та Кам'янець-Подільсь... [15]
Матеріали змагань міні тенісу настільного [1]Регіональний турнір пам'яті Зиновія Підлісного [2]
Різне [28]Відео СДЮШОР "Прудкий м'яч" [12]

Кубок А.Строкатова

Турнір LIRS-OPEN

Головна » 2014 » Червень » 18 » Матеріали змагань міжнародного турніру "Світязь-2014" 12-15.06.2014р. м.Луцьк
19:57
Матеріали змагань міжнародного турніру "Світязь-2014" 12-15.06.2014р. м.Луцьк

З 12-15 червня 2014 року в м.Луцьку в спортивному комплексі ВПУ на проспекті Грушевського 2/б відбувся міжнародний турнір "Світязь-2014" серед дитячих категорій та ветеранів. В змаганнях прийняло участь близько 150 учасників.

Результати змагань:

Юнаки 2004 р.н. і молодші:

1 місце - Пелишко Максим (Старий Самбір), 2 місце - Мельничук Максим (Чернівці), 3 місце - Панчук Денис (Луцьк)

Дівчата 2004 р.н. і молодші:

1 місце - Пентюк Олена (Чернівці), 2 місце - Вітюк Софія (Луцьк), 3 місце - Туленіна Каріна (Рівне)

Юнаки 2002-2003 р.н.

1 місце - Смолін Роман (Луцьк), 2 місце - Симончук Давид (Клевань), 3 місце - Товкач Микола (Луцьк)

Дівчата 2002-2003 р.н.

1 місце - Пентюк Олена (Чернівці), 2 місце - Симончук Уляна (Клевань), 3 місце - Лавринюк Олена (Славута)

Юнаки 2000-2001 р.н.

1 місце - Смолін Роман (Луцьк), 2 місце - Нечипорук Вадим (Луцьк), 3 місце - Симончук Давид (Клевань)

Дівчата 2000-2001 р.н.

1 місце - Гречковська Іванна (Луцьк), 2 місце - Курпа Ольга (Чернівці), 3 місце - Туленіна Ілона (Рівне)

Дівчата 2000 р.н. і молодші.

1 місце - Гречковська Іванна (Луцьк), 2 місце - Курпа Ольга (Черніцвці), 3 місце - Кравчук Вікторія (Луцьк)

Чоловіки 30-39 р.

1 місце - Євтодій Віктор (Одеса), 2 місце - Потоцький Віталій (Луцьк), 3 місце - Пінчук Віталій (Рівне)

Чоловіки 40-49 р.

1 місце - Євтодій Віктор (Одеса), 2 місце - Пінчук Віталій (Рівне), 3 місце - Реза (Київ)

Чоловіки 50-59 р.

1 місце - Реза (Київ), 2 місце - Колесник Юрій (Дніпродзержинськ), 3 місце Гілетко Валерій (Київ)

Чоловіки 60-64 р.

1 місце - Гілетко Валерій (Київ), 2 місце - Костенко Анатолій (Бердичів), 3 місце - Медведєв Олександр (Луцьк)

Чоловіки 65 р. і старші

1 місце - Демчук Євген (Луцьк), 2 місце - Медведєв Олександр (Луцьк), 3 місце - Родіонов Валерій (Горлівка)

Матеріали змагань виставляються....

Категорія: Матеріали Міжнародних змагань | Переглядів: 974 | Додав: mayovka-igor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
ВІТАємо з днем народження !!!


Ярослав Олеськевич

28 березня
Кандитат у майстри спорту України
Переможець Клубного чемпіоната України
серед мінікадетів


Пошук

Календарь
«  Червень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Чемпіонат України

Чемпіонат України

Архив записей

Статистика


Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz