Головна
 
Федерація настільного тенісу Львівської областіВівторок, 26.09.2017, 18:10



Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
ФНТЛО/FNTLO

Головне меню сайта

Категорії розділу
Календар змагань [5]Положення про змагання [77]
Матеріали змагань КЧУ "Дитяча ліга" [31]Матеріали змагань КЧУ "Регіональна ліга" західний регіон [27]
Матеріали змагань КЧУ "Перша ліга" [4]Матеріали змагань КЧУ "Вища ліга" [6]
Матеріали змагань КЧУ "Супер ліга" [13]Матеріали Міжнародних змагань [23]
Турніри найсильніших України ТОП [1]Матеріали змагань ТОП-24, Чемпіонатів та кубків України [23]
Матеріали змагань Чемпіонатів області та кубків області [48]Матеріали турніру пам'яті тренера-викладача Ю.Козія [4]
Матеріали змагань Шкільна ліга міста Львова "Мала ракетка" [4]Матеріали змагань турнірів в місті Жовква, Городенка, Трускавець, Бережани та Кам'янець-Подільсь... [15]
Матеріали змагань міні тенісу настільного [1]Регіональний турнір пам'яті Зиновія Підлісного [2]
Різне [28]Відео СДЮШОР "Прудкий м'яч" [14]

Кубок А.Строкатова

Турнір LIRS-OPEN

Головна » 2017 » Травень » 23 » Матеріали змагань та фото відкритої Всеукраїнської рейтингової першості Дрогобицької ДЮСШ Ім.Боберського 16.05.2017р.м.Дрогобич
13:46
Матеріали змагань та фото відкритої Всеукраїнської рейтингової першості Дрогобицької ДЮСШ Ім.Боберського 16.05.2017р.м.Дрогобич

Матеріали змагань виставляються...

В місті Дрогобич 15.05.2017р. відбулися Всеукраїнські рейтинговані змагання першість Дрогобицької ДЮСШ ім.Боберського

Юнаки 2005р.н. і молодші

І місце – Стібель Олександр (Покровськ), ІІ місце – Пиріг Назарій (Березець), ІІІ місце – Максимків Олег (Львів)

Дівчата 2005р.н. і молодші

І місце – Бабенко Людмила (Дрогобич), ІІ місце – Левченко Олена (Дрогобич), ІІІ місце – Приндзин Юлія (Кавськ)

Юнаки 2002-2004р.н.

І місце – Пелишко Максим (Старий Самбір), ІІ місце – Попик Михайло (Львів), ІІІ місце – Романишин Владислав (Березець)

Дівчата 2002-2004р.н.

І місце – Васів Ірина (Городок), ІІ місце – Васильців Олеся (Хавськ), ІІІ місце – Стасів Ірина (Хавськ)

Юнаки 1999-2001р.н.

І місце – Пелишко Максим (Старий Самбір), ІІ місце – Попик Михайло (Львів), ІІІ місце – Максимків Олег (Львів)

Дівчата 1999-2001р.н.

І місце – Костік Руслана (Кавськ), ІІ місце – Улич Христина (Кавськ), ІІІ місце – Паньків Софія (Дрогобич)

Категорія: Матеріали змагань турнірів в місті Жовква, Городенка, Трускавець, Бережани та Кам'янець-Подільсь... | Переглядів: 1619 | Додав: mayovka-igor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
ВІТАємо з днем народження !!!


Ярослав Олеськевич

28 березня
Кандитат у майстри спорту України
Переможець Клубного чемпіоната України
серед мінікадетів


Пошук

Календарь
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Чемпіонат України

Чемпіонат України

Архив записей

Статистика


Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz