Головна
 
Федерація настільного тенісу Львівської областіЧетвер, 19.10.2017, 10:53



Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
ФНТЛО/FNTLO

Головне меню сайта

Категорії розділу
Календар змагань [5]Положення про змагання [80]
Матеріали змагань КЧУ "Дитяча ліга" [31]Матеріали змагань КЧУ "Регіональна ліга" західний регіон [27]
Матеріали змагань КЧУ "Перша ліга" [4]Матеріали змагань КЧУ "Вища ліга" [6]
Матеріали змагань КЧУ "Супер ліга" [13]Матеріали Міжнародних змагань [24]
Турніри найсильніших України ТОП [1]Матеріали змагань ТОП-24, Чемпіонатів та кубків України [23]
Матеріали змагань Чемпіонатів області та кубків області [54]Матеріали турніру пам'яті тренера-викладача Ю.Козія [4]
Матеріали змагань Шкільна ліга міста Львова "Мала ракетка" [4]Матеріали змагань турнірів в місті Жовква, Городенка, Трускавець, Бережани та Кам'янець-Подільсь... [15]
Матеріали змагань міні тенісу настільного [1]Регіональний турнір пам'яті Зиновія Підлісного [2]
Різне [29]Відео СДЮШОР "Прудкий м'яч" [14]

Кубок А.Строкатова

Турнір LIRS-OPEN

Головна » 2015 » Червень » 7 » Матеріали змагань відкритого рейтингового турніру Хмельницької області "Кам'янецька весна-2015" 29-31.05.2015 р. м.Кам'янець-Подільський
19:44
Матеріали змагань відкритого рейтингового турніру Хмельницької області "Кам'янецька весна-2015" 29-31.05.2015 р. м.Кам'янець-Подільський

З 29 по 31 травня 2015р. місто Кам'янець-Подыльський, що знаходиться у Хмельницькый області, приймало учасників відкритого рейтингового турніру "Камянецька весна-2015". Змагання проходили у спортивному залі №2 головного корпусу К-ПНУ ім.Огієнка (вул. Огієнка, 61). Приємно те, що кількість учасників у порівнянні з минулим роком набагато збільшилася. Вже в друге цей турнір набув статусу рейтингового.

Переможці та призери змагань.

Юнаки 2003 р.н. і молодші:

1 місце - Гейсенюк Руслан (Чернівці), 2 місце - Симака Богдан (Чернівці), 3 місце - Готра Василь (Перечин).

Дівчата 2003 р.н. і молодші:

1 місце - Крушельницька Тереза (Чернівці), 2 місце - Савка Яна (Чернівці), 3 місце - Малікова Люба (Перечин).

Юнаки 2000-2002 р.н.:

1 місце - Жолубак Михайло (Івано-Франківськ), 2 місце - Михайлович Максим (Чернівці), 3 місце - Колеснік Ігор (Чернівці)

Дівчата 2000-2002 р.н.:

1 місце - Зорєва Наталія (Львів), 2 місце - Курпа Ольга (Чернівці), 3 місце - Веретеннікова Юлія (Чернівці)

Юнаки 1997-1999 р.н.:

1 місце - Жолубак Михайло (Івано-Франківськ), 2 місце - Сафроній Іван (Чернівці), 3 місце - Жолубак Роман (Івано-Франківськ).

Дівчата 1997-1999 р.н.:

1 місце - Козак Анастасія (Чернівці), 2 місце - Веретеннікова Юлія (Чернівці), 3 місце - Паламарюк Ольга (Чернівці).

Дівчата 1994-1996 р.н. та 1997-1999р.н.

1 місце - Козак Анастасія (Чернівці), 2 місце - Веретеннікова Юлія (Чернівці), 3 місце - Паламарюк Ольга (Чернівці).

Юнаки 1994-1996 р.н.:

1 місце - Сафроній Іван (Чернівці), 2 місце - Довгань Ростислав (Чернівці), 3 місце - Жолубак Михайло (Івано-Франківськ).

Дівчата 1994-1996 р.н.:

1 місце - Козак Анастасія (Чернівці), 2 місце - Цікалишин Валерія (Львів), 3 місце - Веретеннікова Юлія (Чернівці).

Ветерани.

Чоловіки 20-29 років.

1 місце - Домбровський Андрій (Кам'янець-Подільський), 2 мысце - Довгань Ростислав (Чернівці), 3 місце - Бойко Віталій (Тернопіль).

Чоловіки 30-39 років.

1 місце - Степанков Сергій (Кам'янець-Подільський), 2 місце - Гара Юрій (Хмельницький), 3 місце - Алєксєєв Олександр (Кам'янець-Подільський)

Чоловіки 40-49 років.

1 місце - Степанков Сергій (Кам'янець-Подільський), 2 місце - Клімов Віталій (Шепетівка), 3 місце - Глазков Олексій (Нетішин)

Чоловіки 50-59 років.

1 місце - Чумак Андрій (Полонне), 2 місце - Терлецький Ігор (Городенка), 3 місце - Шуляк Олег (Полонне)

Чоловіки 60 років і старші

1 місце - Бозуленко Юрій (Чернівці), 2 місце - Лугін Віктор (Чернівці), 3 місце Богуцький Михайло (Заставна)

Жінки 20 років і старші

1 місце - Кузнец Олена (Вінниця), 2 місце - Волинкіна Тетяна (Чернівці), 3 місце Пашкова Ольга (Чернівці)

Категорія: Матеріали змагань турнірів в місті Жовква, Городенка, Трускавець, Бережани та Кам'янець-Подільсь... | Переглядів: 560 | Додав: mayovka-igor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
ВІТАємо з ПЕРЕМОГОЮ !


ЗОЛОТА МЕДАЛЬ
ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ
У НАШИХ ХЛОПЦІВ


Пошук

Календарь
«  Червень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Чемпіонат України

Чемпіонат України

Архив записей

Статистика


Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz