З 29 по 31 травня 2015р. місто Кам'янець-Подыльський, що знаходиться у Хмельницькый області, приймало учасників відкритого рейтингового турніру "Камянецька весна-2015". Змагання проходили у спортивному залі №2 головного корпусу К-ПНУ ім.Огієнка (вул. Огієнка, 61). Приємно те, що кількість учасників у порівнянні з минулим роком набагато збільшилася. Вже в друге цей турнір набув статусу рейтингового.
Переможці та призери змагань.
Юнаки 2003 р.н. і молодші:
1 місце - Гейсенюк Руслан (Чернівці), 2 місце - Симака Богдан (Чернівці), 3 місце - Готра Василь (Перечин).
Дівчата 2003 р.н. і молодші:
1 місце - Крушельницька Тереза (Чернівці), 2 місце - Савка Яна (Чернівці), 3 місце - Малікова Люба (Перечин).
Юнаки 2000-2002 р.н.:
1 місце - Жолубак Михайло (Івано-Франківськ), 2 місце - Михайлович Максим (Чернівці), 3 місце - Колеснік Ігор (Чернівці)
Дівчата 2000-2002 р.н.:
1 місце - Зорєва Наталія (Львів), 2 місце - Курпа Ольга (Чернівці), 3 місце - Веретеннікова Юлія (Чернівці)
Юнаки 1997-1999 р.н.:
1 місце - Жолубак Михайло (Івано-Франківськ), 2 місце - Сафроній Іван (Чернівці), 3 місце - Жолубак Роман (Івано-Франківськ).
Дівчата 1997-1999 р.н.:
1 місце - Козак Анастасія (Чернівці), 2 місце - Веретеннікова Юлія (Чернівці), 3 місце - Паламарюк Ольга (Чернівці).
Дівчата 1994-1996 р.н. та 1997-1999р.н.
1 місце - Козак Анастасія (Чернівці), 2 місце - Веретеннікова Юлія (Чернівці), 3 місце - Паламарюк Ольга (Чернівці).
Юнаки 1994-1996 р.н.:
1 місце - Сафроній Іван (Чернівці), 2 місце - Довгань Ростислав (Чернівці), 3 місце - Жолубак Михайло (Івано-Франківськ).
Дівчата 1994-1996 р.н.:
1 місце - Козак Анастасія (Чернівці), 2 місце - Цікалишин Валерія (Львів), 3 місце - Веретеннікова Юлія (Чернівці).
Ветерани.
Чоловіки 20-29 років.
1 місце - Домбровський Андрій (Кам'янець-Подільський), 2 мысце - Довгань Ростислав (Чернівці), 3 місце - Бойко Віталій (Тернопіль).
Чоловіки 30-39 років.
1 місце - Степанков Сергій (Кам'янець-Подільський), 2 місце - Гара Юрій (Хмельницький), 3 місце - Алєксєєв Олександр (Кам'янець-Подільський)
Чоловіки 40-49 років.
1 місце - Степанков Сергій (Кам'янець-Подільський), 2 місце - Клімов Віталій (Шепетівка), 3 місце - Глазков Олексій (Нетішин)
Чоловіки 50-59 років.
1 місце - Чумак Андрій (Полонне), 2 місце - Терлецький Ігор (Городенка), 3 місце - Шуляк Олег (Полонне)
Чоловіки 60 років і старші
1 місце - Бозуленко Юрій (Чернівці), 2 місце - Лугін Віктор (Чернівці), 3 місце Богуцький Михайло (Заставна)
Жінки 20 років і старші
1 місце - Кузнец Олена (Вінниця), 2 місце - Волинкіна Тетяна (Чернівці), 3 місце Пашкова Ольга (Чернівці)
|