Головна
 
Федерація настільного тенісу Львівської областіП`ятниця, 20.10.2017, 18:16



Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
ФНТЛО/FNTLO

Головне меню сайта

Категорії розділу
Календар змагань [5]Положення про змагання [80]
Матеріали змагань КЧУ "Дитяча ліга" [31]Матеріали змагань КЧУ "Регіональна ліга" західний регіон [27]
Матеріали змагань КЧУ "Перша ліга" [4]Матеріали змагань КЧУ "Вища ліга" [6]
Матеріали змагань КЧУ "Супер ліга" [13]Матеріали Міжнародних змагань [24]
Турніри найсильніших України ТОП [1]Матеріали змагань ТОП-24, Чемпіонатів та кубків України [23]
Матеріали змагань Чемпіонатів області та кубків області [54]Матеріали турніру пам'яті тренера-викладача Ю.Козія [4]
Матеріали змагань Шкільна ліга міста Львова "Мала ракетка" [4]Матеріали змагань турнірів в місті Жовква, Городенка, Трускавець, Бережани та Кам'янець-Подільсь... [15]
Матеріали змагань міні тенісу настільного [1]Регіональний турнір пам'яті Зиновія Підлісного [2]
Різне [29]Відео СДЮШОР "Прудкий м'яч" [14]

Кубок А.Строкатова

Турнір LIRS-OPEN

Головна » 2015 » Червень » 11 » Матеріали змагань VII міжнародного турніру "Кубок А.Строкатова-2015" 28.04-03.05.2015р. м.Жовква Львівська область
17:00
Матеріали змагань VII міжнародного турніру "Кубок А.Строкатова-2015" 28.04-03.05.2015р. м.Жовква Львівська область

З 28.04-03.05.2015 року в місті Жовкві Львівської області пройшов міжнародний турнір Кубок Анатолія Строкатова – 2015. В турнірі прийняло участь понад 500 учасників.Приїхали команди з різних областей України: Львівської, Одеської, м.Київ, Чернівецької, Івано-Франківської, Дніпропетровської, Запорізької, Чернігівської, Хмельницької, Волинської, Вінницької, Миколаївської та спортсмени з Молдови та Польші.

Переможці та призери змагань:

Юнаки 2005 р.н. і молодші

1 місце Неборак Дмитро (Київ)

2 місце Олеськевич Ярослав (Львів)

3 місце Мельничук Максим (Чернівці)

Дівчата 2005 р.н. і молодші

1 місце Боднар Анастасія (Київ), 2 місце Ліфанова Олеся (Дніпропетровськ), 3 місце Костоглод Анастасія (Збараж)

Юнаки 2003-2004р.н.

1 місце Малов Олександр (Дніпропетровськ), 2 місце Гребенюк Андрій (Прилуки), 3 місце Татарінов Валерій (Жовква)

Дівчата 2003-2004р.н.

1 місце Івасіків Лілія (Тернопіль), 2 місце Куртенко Вікторія (Київ), 3 місце Чагіна Анна (Київ)

Юнаки 2000-2002р.н.

1 місце Резніченко Остап (Алчевськ-Київ), 2 місце Олеськевич Олександр (Львів-Київ), 3 місце Лімонов Антон (Вінниця)

Дівчата 2000-2002р.н.

1 місце Топчій Марія (Жовква), 2 місце Губська Катерина (Харків), 3 місце Зорєва Наталія (Львів)

Юнаки 1997-1999р.н.

1 місце Резніченко Остап (Алчевськ-Київ), 2 місце Білий Ростислав (Жовква-Львів), 3 місце Олеськевич Олександр (Львів-Київ)

Дівчата 1997-1999р.н.

1 місце Братейко Соломія (Жовква), 2 місце Дикунська Зоряна (Жовква-Львів), 3 місце Кубська Юлія (Жовква)

Юнаки 1996 р.н. і старші

1 місце Щепанський Юрій (Жовква), 2 місце Резніченко Остап (Алчевськ-Київ), 3 місце Трунов Михайло (Стрий)

Дівчата 1996 р.н. і старші

1 місце Моцик Ірина (Львів), 2 місце Братейко Соломія (Жовква), 3 місце Степановська Валерія (Чернівці)

Ветерани.

Чоловіки 30-39рр.

1 місце Щепанський Юрій (Жовква), 2 місце Сарматов Олексій (Жовква), 3 місце Леймановський Юрій (Київ)

Чоловіки 40-49рр.

1 місце Звінко Андрій (Чернівці), 2 місце Абросімов Дмитро (Дніпрорудне), 3 місце Колесник Юрій (Дніпродзержинськ)

Чоловіки 50-59рр.

1 місце Колесник Юрій (Дніпродзержинськ), 2 місце Реза (Київ), 3 місце Дулич Анатолій (Львів)

Чоловіки 60-64рр.

1 місце Костенко Анатолій (Бердичів), 2 місце Демко Зиновій (Кременець), 3 місце Колесніков Олександр (Львів)

Чоловіки 65 років і старші

1 місце Костенко Анатолій (Бердичів), 2 місце Демко Зиновій (Кременець), 3 місце Колесніков Олександр (Львів)

Жінки 30 років і старші

1 місце Сидорко Анжела (Львів), 2 місце Свидницька Наталія (Львів), 3 місце Коваленко Валентина (Ужгород)

Категорія: Матеріали Міжнародних змагань | Переглядів: 635 | Додав: mayovka-igor | Теги: Кубок Анатолія Строкатова, Майовка Ігор, теніс настільний, ФНТЛО | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
2  
Решта категорій будуть..

1  
Решта категорій буде?

Ім`я *:
Email *:
Код *:
ВІТАємо з ПЕРЕМОГОЮ !


ЗОЛОТА МЕДАЛЬ
ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ
У НАШИХ ХЛОПЦІВ


Пошук

Календарь
«  Червень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Чемпіонат України

Чемпіонат України

Архив записей

Статистика


Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz