Федерація настільного тенісу Львівської областіСереда, 24.04.2024, 18:05

ФНТЛО/FNTLO

Головне меню сайта

Категорії розділу
Календар змагань [8] Положення про змагання [122]
Матеріали змагань КЧУ "Дитяча ліга" [40] Матеріали змагань КЧУ "Регіональна ліга" західний регіон [53]
Матеріали змагань КЧУ "Перша ліга" [5] Матеріали змагань КЧУ "Вища ліга" [7]
Матеріали змагань КЧУ "Супер ліга" [16] Матеріали Міжнародних змагань [33]
Турніри найсильніших України ТОП [2] Матеріали змагань ТОП-24, Чемпіонатів та кубків України [27]
Матеріали змагань Чемпіонатів області та кубків області [136] Матеріали турніру пам'яті тренера-викладача Ю.Козія [5]
Матеріали змагань "Відкритий кубок Львова" [3] Матеріали змагань Шкільна ліга міста Львова "Мала ракетка" [4]
Матеріали змагань турнірів в місті Жовква, Городенка, Трускавець, Бережани та Кам'янець-Подільсь... [20] Матеріали змагань міні тенісу настільного [1]
Регіональний турнір пам'яті Зиновія Підлісного [2] Різне [36]
Відео СДЮШОР "Прудкий м'яч" [24]

Кубок А.Строкатова

Турнір LIRS-OPEN

Головна » 2017 » Лютий » 24 » Матеріали змагань VII міжнародного турніру з настільного тенісу ЛІРС ОПЕН 21-26.02.2017р. м.Жовква
21:22

Матеріали змагань виставляються....

З 21-26 лютого 2017 року в місті Жовква Львівської області в СК “ЛІРС”, що по вул.Воїнів УПА, 22/А проходив VII міжнародний турнір “LIRS OPEN-2017” з тенісу настільного. Це один з найбільших турнірів в Україні. У ньому прийняло участь понад 600 учасників у різних вікових категоріях. Змагалися спортсмени з Івано-Франківської, Одеської, Львівської, Чернівецької, Полтавської, Дніпропетровської, Миколаївської, Тернопільської, Харківської, Волинської, Вінницької, Луганської, Донецької та інших областей України. На турнір прибули учасники з Молдови, які показали високий рівень майстерності, посівши призові місця.

Слід відзначити успіхи наших Львівських спортсменів, а саме: в категорії юнаків 2002-2004р.н. Татаринов Валерій посів ІІІ місце, в категорії 1999-2001р.н. Біндас Олег посів ІІІ місце, у VIP турнірі серед жінок Устай Ольга посіла І місце, Куткова Олена посіла ІІ місце, Топчій Марія посіла ІІІ місце, у VIP турнірі серед чоловіків Когут Богдан посів І місце, Надольний Юрій посів ІІІ місце, серед чоловіків 40-49 років Пестерніков Денис посів І місце, серед чоловіків 60-64 років Колесников Олександр посів ІІ місце, серед 65 років і старші Чуланов Володимир посів ІІ місце, серед жінок до 30 років Банахевич Юлія посіла І місце і Свидницька Наталія посіла ІІІ місце. На урочистому відкритті змагань були присутні президент федерації Львівської області Віталій Синчук, керівник сектору Жовківської районного управління освіти молоді та спорту Ольга Калиновська, президент спортивного клубу “ЛІРС” Ігор Скоропад та представник управління фізичної культури та спорту Орест Куценко. Події висвітлювали місцеві ЗМІ: 24 канал та ZIK.

Головний суддя змагань суддя міжнародної категорії Володимир Прокопюк (м.Львів) та головний секретар змагань Ігор Майовка (м.Львів).

Дівчата 2007р.н. і молодші

І місце - Михайлова Вікторія (Молдова), ІІ місце - Паламарчук Наталія (Одеса), ІІІ місце -Павлюк Людмила (Богородчани)

Юнаки 2007р.н. і молодші

І місце - Ловга Михайло (Свалява), ІІ місце - Якубенко Артем (Молдова), ІІІ місце - Дерев’яник Віталій

Дівчата 2005-2006р.н.

І місце - Хачатурова Анастасія (Кривий Ріг), ІІ місце - Волгіна Анастасія (Кривий Ріг), ІІІ місце - Вієру Валерія (Молдова)

Юнаки 2005-2006р.н.

І місце - Неборак Дмитро (м.Київ), ІІ місце - Романяк Іван (Коломия), ІІІ місце - Овчінніков Артем (Чернівці)

Дівчата 2002-2004р.н.

І місце - Кануннікова Василиса (Дніпро), ІІ місце - Бринза Наталіна (Молдова), ІІІ місце - Уманців Ольга (Богородчани)

Юнаки 2002-2004р.н.

І місце - Овчінніков Артем (Чернівці), ІІ місце - Третяк Назар (Рогатин), ІІІ місце - Татаринов Валерій (Жовква)

Дівчата 1999-2001р.н.

І місце - Бринза Наталіна (Молдова), ІІ місце - Бринза Віталіна (Молдова), Кануннікова Василиса (Дніпро)

Юнаки 1999-2001р.н.

І місце - Чернявський Сергій (Вознесенськ), ІІ місце - Петухов Валерій (Одеса), ІІІ місце - Біндас Олег (Львів)

VIP турнір серед жінок

І місце - Устай Ольга (Львів), ІІ місце - Куткова Олена (Львів), ІІІ місце - Топчій Марія (Жовква)

VIP турнір серед чоловіків

І місце - Когут Богдан (Львів), ІІ місце - Сарматов Олексій (м.Київ), ІІІ місце - Надольний Юрій (Львів)

Чоловіки 30-39 років

І місце - Сарматов Олексій (Київ), ІІ місце - Білецький Олег (Бердичів), ІІІ місце - Шулепов Максим (Красний Луч)

Чоловіки 40-49 років

І місце - Пестерніков Денис (Львів), ІІ місце - Білецький Олег (Бердичів), ІІІ місце - Пінчук Віталій (Рівне)

Чоловіки 50-59 років

І місце - Колесник Юрій (Кам’янське), ІІ місце - Реза Геинорзи (Київ), ІІІ місце - Мамедов Заур (Одеса)

Чоловіки 60-64 років

І місце - Медведев Олександр (Луцьк), ІІ місце - Колесніков Олександр (Львів), ІІІ місце - Невмивака Юрій (Рівне)

Чоловіки 65 років і старші

І місце - Медведев Олександр (Луцьк), ІІ місце - Чуланов Володимир (Львів), ІІІ місце - Капустін Анатолій (Маріуполь)

Жінки 30 років і старші

І місце - Банахевич Юлія (Львів), ІІ місце - Єненко Галина (Івано-Франківськ), ІІІ місце - Свидницька Наталія (Львів)

Категорія: Матеріали Міжнародних змагань | Переглядів: 2265 | Додав: mayovka-igor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
3 Василь
0
Дякую!Я знаю, що Ви людина серйозна.

2 mayovka-igor
0
Матеріали виставлю всі. За Калуш ще незнаю.

1 Василь
0
Доброго дня!Хотілось би бачити результати в групі 50-59.Також просьба опублікувати результати рейтингового турніру в Калуші.Я знаю, що Ви людина зайнята, але це просьба любителів цього захоплюючого виду спорту.Будь-ласка,надайте таку цінну інформацію.