Головна
 
Федерація настільного тенісу Львівської областіЧетвер, 19.10.2017, 11:11



Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
ФНТЛО/FNTLO

Головне меню сайта

Категорії розділу
Календар змагань [5]Положення про змагання [80]
Матеріали змагань КЧУ "Дитяча ліга" [31]Матеріали змагань КЧУ "Регіональна ліга" західний регіон [27]
Матеріали змагань КЧУ "Перша ліга" [4]Матеріали змагань КЧУ "Вища ліга" [6]
Матеріали змагань КЧУ "Супер ліга" [13]Матеріали Міжнародних змагань [24]
Турніри найсильніших України ТОП [1]Матеріали змагань ТОП-24, Чемпіонатів та кубків України [23]
Матеріали змагань Чемпіонатів області та кубків області [54]Матеріали турніру пам'яті тренера-викладача Ю.Козія [4]
Матеріали змагань Шкільна ліга міста Львова "Мала ракетка" [4]Матеріали змагань турнірів в місті Жовква, Городенка, Трускавець, Бережани та Кам'янець-Подільсь... [15]
Матеріали змагань міні тенісу настільного [1]Регіональний турнір пам'яті Зиновія Підлісного [2]
Різне [29]Відео СДЮШОР "Прудкий м'яч" [14]

Кубок А.Строкатова

Турнір LIRS-OPEN

Головна » 2016 » Травень » 10 » Матеріали змагань VIII міжнародного турніру кубок Анатолія Строкатова-2016 07-08.05.2016р.м.Жовква (ветерани)
22:06
Матеріали змагань VIII міжнародного турніру кубок Анатолія Строкатова-2016 07-08.05.2016р.м.Жовква (ветерани)

З 07-08 квітня відбувся VIII міжнародний турнір "Кубок Анатолія Строкатова - 2016" в СК "ЛІРС" вул. Воїнів УПА, 22 м.Жовква Львівської області серед ветеранів.

Результати змагань:

чоловіки 30-39 років

І місце - Лисюк Ігор (Білорусь), ІІ місце - Євлампієв Вадим (Білорусь), ІІІ місце - Гордійчук Олександр (Городок)

чоловіки 40-49 років

І місце - Вардзинський Мар'ян (Польша), ІІ місце - Войтович Сергій (Луцьк), ІІІ місце - Лушч Андрій (Польша)

чоловіки 50-59 років

І місце - Гудима Олег (Львів), ІІ місце - Вагнер Микола (Нетішин), ІІІ місце - Костюк Борис (Мілітополь)

чоловіки 60-64 років

І місце - Костюк Борис (Мілітополь), ІІ місце - Костенко Анатолій (Бердичів), ІІІ місце - Демко Зиновій (Кременець)

чоловіки 65 років і старші

І місце - Демко Зиновій (Кременець), ІІ місце - Чуланов Володимир (Львів), ІІІ місце - Костенко Анатолій (Бердичів)

жінки 30 років і старші

І місце - Банахевич Юлія (Львів), ІІ місце - Коваленко Валентина (Ужгород), ІІІ місце (Свидницька Наталія)

Матеріали змагань серед дітей можна розглянути ТУТ


Категорія: Матеріали Міжнародних змагань | Переглядів: 448 | Додав: mayovka-igor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
ВІТАємо з ПЕРЕМОГОЮ !


ЗОЛОТА МЕДАЛЬ
ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ
У НАШИХ ХЛОПЦІВ


Пошук

Календарь
«  Травень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Чемпіонат України

Чемпіонат України

Архив записей

Статистика


Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz