Головна
 
Федерація настільного тенісу Львівської областіП`ятниця, 21.09.2018, 23:06



Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
ФНТЛО/FNTLO

Головне меню сайта

Категорії розділу
Календар змагань [6]Положення про змагання [94]
Матеріали змагань КЧУ "Дитяча ліга" [33]Матеріали змагань КЧУ "Регіональна ліга" західний регіон [33]
Матеріали змагань КЧУ "Перша ліга" [5]Матеріали змагань КЧУ "Вища ліга" [7]
Матеріали змагань КЧУ "Супер ліга" [14]Матеріали Міжнародних змагань [27]
Турніри найсильніших України ТОП [2]Матеріали змагань ТОП-24, Чемпіонатів та кубків України [26]
Матеріали змагань Чемпіонатів області та кубків області [81]Матеріали турніру пам'яті тренера-викладача Ю.Козія [4]
Матеріали змагань Шкільна ліга міста Львова "Мала ракетка" [4]Матеріали змагань турнірів в місті Жовква, Городенка, Трускавець, Бережани та Кам'янець-Подільсь... [16]
Матеріали змагань міні тенісу настільного [1]Регіональний турнір пам'яті Зиновія Підлісного [2]
Різне [34]Відео СДЮШОР "Прудкий м'яч" [23]

Кубок А.Строкатова

Турнір LIRS-OPEN

Головна » 2017 » Вересень » 22 » Склади команд
22:14
Склади команд
Склади команд третього відкритого КЧЛО за місцем проживанням з настільного тенісу сезону 2017-2018 рр.

1. "Тигри" м. Львів

Квак Ігор 25.10.1965р.
Тебенько Ярослав 27.11.1983р.
Гук Ігор 24.11.1957р
Новіков Андрій 30.11.1964р.
Данилів Ігор 05.11.1961р.
Кульбач Олексій
Яремій Віталій
Ткаченко Кирил 1973 р.

2."Гладіатори" м. Львів

Погаратий Ігор 05.06.1966р.
Урбан Михайло 17.10.1959р.
Сало Володимир 22.03.1980р.
Демус Роман 12.05.1958р.
Колесніков Олександр 27.03.1952р.
Дунас Михайло 26.04.1978р.

3."Львів" м. Львів

Гіль Тарас 27.05.1974р.
Гіль Олег 07.08.1960р.
Пиртик Богдан 1961р.
Довгошия Андрій 1964р.
Рінський Олег 1966р.
Зимовін Олександр 1960р.
Невінський Віктор 1966р.

4."Броди" м. Броди

Романюк Віктор 22.11.1971р.
Романюк Ігор 18.01.1977р.
Дубина Ігор 28.08.1962р.
Кравчук Роман 10.04.1977р.
Наклюцький Андрій 1977р.
Бесков Володимир 1959р.
Шишкін Микола 10.07.1986р.
Новіцький Юрій 1989 р.

5."Ставчанка" м. Пустомити

Мадай Ігор 1952р.
Ващишин Ігор 1960р.
Москалюк Іван 1957р.
Болдирєв Сергій 1966р.
Назар Богдан 1958р.

6."Леофани" м. Львів

Грубий Володимир 1972р.
Петрівський Ігор 1975р.
Підкуймуха Ю. 1968р.
Тимець С.1973р.
Волошин Віталій 1972 р.
Глаголєв М. 1960р.
Ізмайлов Максим 1973 р.

7."ВАТРА" м. Н.Розділ

Ланчут Андрій 1965р.
Бардак Ігор 1961 р.
Дараган Сергій 1954р.
Сидорко Анжела 1975р.
Яцишин Мар’ян 1984р.

8."Автомобіліст" м. Львів

Сеник Михайло 20.11.1962р.
Ніколенко А.А. 1969 р.
Топчак Андрій 30.09.1962р.
Гриник О.Р. 1965р.
Каспряк Петро 30.10.1959р.
Прус Сергій 04.09.1973р.

9.СК "Віват" м. Червоноград

Мастикаш Роман 1968р.
Ціжман Богдан 1953р.
Лютак Роман 1958р.
Яковенко Петро 1954р.
Олійник Роман 1985р.
Кулинич Микола 24.11.1960р.
Буряк О.В. 1982 р.
Кулинич О.С. 1964

10."Динозаври" м. Львів

Бобир Г.С. 1945 р.
Кузьменко Ігор 1966 р.
Черкасов В.С. 1981 р.
Шавров С.В. 1966 р.
Чуланов В.О.1950 р.
Масловський О.Ю. 1971 р.
Категорія: Матеріали змагань Чемпіонатів області та кубків області | Переглядів: 403 | Додав: Tarik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
щиро вдячні організаторам турніру!


Кубок Анатолія Строкатова
27.08-02.09.2018р. м.Львів
ДІПМ "Містопроект"
вул. Ген. Чупринки, 71


Пошук

Календарь
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Чемпіонат України

Чемпіонат України

Архив записей

Статистика


Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz