Головна
 
Федерація настільного тенісу Львівської областіПонеділок, 23.10.2017, 13:40



Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
ФНТЛО/FNTLO

Головне меню сайта

Категорії розділу
Календар змагань [5]Положення про змагання [80]
Матеріали змагань КЧУ "Дитяча ліга" [31]Матеріали змагань КЧУ "Регіональна ліга" західний регіон [27]
Матеріали змагань КЧУ "Перша ліга" [4]Матеріали змагань КЧУ "Вища ліга" [6]
Матеріали змагань КЧУ "Супер ліга" [13]Матеріали Міжнародних змагань [24]
Турніри найсильніших України ТОП [1]Матеріали змагань ТОП-24, Чемпіонатів та кубків України [23]
Матеріали змагань Чемпіонатів області та кубків області [54]Матеріали турніру пам'яті тренера-викладача Ю.Козія [4]
Матеріали змагань Шкільна ліга міста Львова "Мала ракетка" [4]Матеріали змагань турнірів в місті Жовква, Городенка, Трускавець, Бережани та Кам'янець-Подільсь... [15]
Матеріали змагань міні тенісу настільного [1]Регіональний турнір пам'яті Зиновія Підлісного [2]
Різне [29]Відео СДЮШОР "Прудкий м'яч" [14]

Кубок А.Строкатова

Турнір LIRS-OPEN

Головна » 2015 » Червень » 7 » Терміни та місце проведення ІІІ туру Клубного Чемпіонату України "Дитяча ліга" 2003 р.н. і молодші сезону 2014-2015
13:31
Терміни та місце проведення ІІІ туру Клубного Чемпіонату України "Дитяча ліга" 2003 р.н. і молодші сезону 2014-2015

Вниманию команд детской лиги 2003 г. рождения и младше

Опубліковано: 21 травня 2015

Заключительный третий тур пройдет с 10 по 14 июня 2015 г. в гор. Рогатин, Ивано-Франковской области.

Контактный телефон: Довбняк Светлана Васильевна - 067-339-64-42

НАКАЗ  №938 от 21.05.2015

Результати 1 туру можна подивитися тут

Результати 2 туру можна подивитися тут

Підсумок 2 турів юнаки      Місце в турі   І       ІІ  Сума місць

1. “Гурман” м.Київ                                        2      1      3

2.ДЮСШ №2 -1 м.Луцьк                              1       2      3

3.“Славія” м.Київ-Славута                           5       3       8

4.ДЮСШ “Надія”–ДЮСШ №1 м.Львів           4       4       8

5.ДЮСШ №26 “Виноградар”                       7       5      12

6.ДЮСШ №2 -2 м.Луцьк                             9       8      17

7.“Мушкетьор” м.Одеса                             12       6      18

8.ДЮСШ “ІФОР” м.Рогатин                         10       9      19

9.“Воднік” м.Одеса                                    13       7       20

10.ДЮСШ №1-1 м.Чернівці                         11      10      21

11.ДЮСШ м.Миколаїв                                 14      12       26

12.СДЮШОР “Прудкий м’яч” м.Львів           3       24        27

13.ДЮСШ №4 м.Харків                               16      13       29

14.ФСК “Карпатнафтохім” м.Калуш             15       14       29

15.“Буковина” м.Херсон                               6       24       30 

16.СДЮШОР “Техноцентр”                           8        24       32

17.“Шпіль” м.Одеса                                      17       17      34

18.ДЮСШ №2 -4 м.Луцьк                             24       11      35

19.ДЮСШ №12 м.Харків                               20      15      35   

20.ДЮСШ №1-2 м.Чернівці                            21      18      39

21.ДЮСШ №2 -3 м.Луцьк                               24      16       40

22.СДЮШОР “Прудкий м’яч”-2 м.Львів           18       24       42

23.Глибоцька ДЮСШ м.Глибоцька                  19       24       43

Команді яка не приймає участь в одному з турів нараховується останнє "23" місце + 1

 

Підсумок 2 турів дівчата    Місце в турі   І      ІІ  Сума місць

1.ДЮСШ №1-1 м.Київ                                   2     1     3   

2.“Воднік” м.Одеса-Вознесенськ                  1     2     3

3.ДЮСШ №1 м.Львів                                    4     3     7

4.Київські молнії” м.Київ                               6     4    10

5.ДЮСШ №1 м.Чернівці“                              5     5    10

6.“Вознесенськ“ ДЮСШ м.Вознесенськ        8     6    14

7.ДЮСШ “ІФОР” м.Рогатин                          7     7    14

8.СДЮШОР “Прудкий м’яч м.Львів              3    12   15

9.ДЮСШ №1-2 м.Київ                                 9   12    21

10.ДЮСШ №2 м.Луцьк                               10  12    22

11.“Київські молнії”-2 м.Київ                       11  12    23

Команді яка не приймає участь в одному з турів нараховується останнє "11" місце + 1.

Категорія: Матеріали змагань КЧУ "Дитяча ліга" | Переглядів: 286 | Додав: mayovka-igor | Теги: Дитяча ліга | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
ВІТАємо з ПЕРЕМОГОЮ !


ЗОЛОТА МЕДАЛЬ
ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ
У НАШИХ ХЛОПЦІВ


Пошук

Календарь
«  Червень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Чемпіонат України

Чемпіонат України

Архив записей

Статистика


Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz