Головна
 
Федерація настільного тенісу Львівської областіЧетвер, 14.12.2017, 10:17



Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
ФНТЛО/FNTLO

Головне меню сайта

Категорії розділу
Календар змагань [5]Положення про змагання [82]
Матеріали змагань КЧУ "Дитяча ліга" [32]Матеріали змагань КЧУ "Регіональна ліга" західний регіон [29]
Матеріали змагань КЧУ "Перша ліга" [4]Матеріали змагань КЧУ "Вища ліга" [7]
Матеріали змагань КЧУ "Супер ліга" [13]Матеріали Міжнародних змагань [24]
Турніри найсильніших України ТОП [1]Матеріали змагань ТОП-24, Чемпіонатів та кубків України [23]
Матеріали змагань Чемпіонатів області та кубків області [58]Матеріали турніру пам'яті тренера-викладача Ю.Козія [4]
Матеріали змагань Шкільна ліга міста Львова "Мала ракетка" [4]Матеріали змагань турнірів в місті Жовква, Городенка, Трускавець, Бережани та Кам'янець-Подільсь... [15]
Матеріали змагань міні тенісу настільного [1]Регіональний турнір пам'яті Зиновія Підлісного [2]
Різне [29]Відео СДЮШОР "Прудкий м'яч" [16]

Кубок А.Строкатова

Турнір LIRS-OPEN

Головна » 2015 » Листопад » 23 » Восьмий Регіональний турнір присвячений пам'яті Зиновія Підлісного 30.10-01.11.2015р.м.Львів ДІПМ "Містопроект"
19:48
Восьмий Регіональний турнір присвячений пам'яті Зиновія Підлісного 30.10-01.11.2015р.м.Львів ДІПМ "Містопроект"

Змагання відбулися 30 жовтня по 01 листопада 2015р. в спортзалі ДІМП “Містопроекту" (Вул. ген. Чупринки, 71 ). Вітаємо переможців та призерів змагань!!!

Результати змагань:

Юнаки 2005 р.н. і молодші

І місце - Олеськевич Ярослав (Львів), ІІ місце - Папірник Даніїл (Луцьк), ІІІ місце - Придиба Максим (Мостиська)

Дівчата 2005 р.н. і молодші

І місце - Кіракосян Мар'яна (Львів), ІІ місце - Баглай Анна (Львів), ІІІ місце - Лешик Вікторія (Львів)

Юнаки 2003-2004 р.н.

І місце - Гребенюк Андрій (Прилуки), ІІ місце - Напірко Олег (Львів), ІІІ місце - Гура Орест (Львів)

Дівчата 2003-2004 р.н.

І місце - Занік Юліанна (Львів), ІІ місце - Біла Софія (Львів), ІІІ місце - Матюх Олександра (Львів)

Юнаки 2000-2002 р.н.

І місце - Гребенюк Андрій (Прилуки), ІІ місце - Павлик Юрій (Турка), ІІІ місце - Матківський Ігор (Турка)

Дівчата 2000-2002 р.н.

І місце - Зорєва Наталія (Львів), ІІ місце - Лівач Софія (Львів), ІІІ місце - Занік Юліанна (Львів)

Категорія: Регіональний турнір пам'яті Зиновія Підлісного | Переглядів: 427 | Додав: mayovka-igor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
ВІТАємо з ПЕРЕМОГОЮ !


ЗОЛОТА МЕДАЛЬ
ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ
У НАШИХ ХЛОПЦІВ


Пошук

Календарь
«  Листопад 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Чемпіонат України

Чемпіонат України

Архив записей

Статистика


Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz