З 24-28 травня 2016р. в СК "ЛІРС" вул. Воїнів УПА, 22/а м.Жовква Львівської області відбувся Чемпіонат України серед мінікадетів. Головний суддя змагань - суддя міжнародної категорії Володимир Прокопюк (м.Львів), заступник головного судді - суддя міжнародної категорії Володимир Мельничук (м.Івано-Франківськ) та головний секретар змагань - суддя національної категорії Ігор Майовка (м.Львів). На відкритті змагань були присутні поважні гості: Юрій Майборода - начальник управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Ольга Калиновська - завідувач сектору молоді та спорту Жовківської районної державної адміністрації та Микола Улянчич - державний тренер України з настільного тенісу міністерства молоді та спорту.
Федерація настільного тенісу Львівської області вітає команду Львівської області в складі Напірко Олега (тренер Микола Шацький), Ярослава Олеськевича (тренер Олександр Олеськевич) та Гури Ореста (тренери Валентин Каминський та Микола Шацький), яка посіла перше місце. Ярослав Олеськевич зайняв друге місце в парному розряді та друге місце в змішаному парному розряді. Слід зазначити, що майже всі призери Чемпіонату України серед кадетів з Львівської області є вихованцями СДЮШОР "Прудкий м'яч" з тенісу настільного. А також призове третє місце в парному розряді серед мінікадетів посів Максим Пелишко зі Старого Самбору (тренери Максим Шулепов та Олександр Олеськевич). Завдяки спільним зусиллям тренерів було й досягнуто таких високих спортивних результатів. Старший тренер команди Львівської області Микола Шацький з СДЮШОР "Прудкий м'яч".
Результати змагань
Особисті змагання серед мінікадетів
І місце - Гліб Яковлєв (Одеська область), ІІ місце - Микита Завада (Харківська область), ІІІ місце - Степан Мул (Черкаська область), ІІІ місце - Назар Третяк (Івано-Франківська область).
Особисті змагання серед мінікадеток
І місце - Іоланта Євтодій (Одеська область), ІІ місце - Вікторія Куртенко (м.Київ), ІІІ місце - Вероніка Матюніна (Луганська область), ІІІ місце - Василиса Кануннікова (Дніпропетровська область).
Командні змагання серед мінікадетів
І місце - Олег Напірко, Ярослав Олеськевич, Орест Гура (Львівська область), ІІ місце - Назар Третяк, Назар Кіщук (Івано-Франківська область), ІІІ місце - Степан Мул, Микита Юрченко (Чернівецька область).
Командні змагання серед мінікадеток
І місце - Василиса Кануннікова, Анастасія Хачатурова, Олександра Сова (Дніпропетровська область), ІІ місце - Вікторія Куртенко, Емілія Паньова (м.Київ), ІІІ місце - Аліна Чернявська, Ірина Шинкарьова (Миколаївська область).
Парний розряд серед мінікадетів
І місце - Назар Третяк (Івано-Франківська область) - Назар Кіщук (Івано-Франківська область), ІІ місце - Ярослав Олеськевич (Львівська область) - Микита Завада (Івано-Франківська область), ІІІ місце - Олександр Селюченко (м.Київ) - Дмитро Неборак (м.Київ), ІІІ місце - Максим Пелишко (Львівська область) - Артур Єлхов (Харківська область).
Парний розряд серед мінікадеток
І місце - Василиса Кануннікова (Дніпропетровська область) - Іоланта Євтодій (Одеська область), ІІ місце - Вікторія Куртенко (м.Київ) - Емілія Паньова (м.Київ), ІІІ місце - Єлизавета Соломенник (м.Київ) - Анастасія Боднар (м.Київ), ІІІ місце - Аліна Чернявська (Миколаївська область) - Ірина Шинкарьова (Миколаївська область).
Змішаний парний розряд серед мінікадетів
І місце - Гліб Яковлев (Одеська область) - Іоланта Євтодій (Одеська область), ІІ місце - Ярослав Олеськевич (Львіська область) - Вероніка Матюніна (Луганська область), ІІІ місце - Ігор Абдулін (Чернігівська область) - Емілія Паньова (м.Київ), ІІІ місце - Артем Овчинніков (Чернівецька область) - Олена Пентюк (Чернівецька область).
![](/chemp_ukr/chuminkad2016-6.jpg)
![](/chemp_ukr/chuminkad2016-4.jpg)
![](/chemp_ukr/chuminkad2016-3.jpg)
![](/chemp_ukr/chuminkad2016-1.jpg)
![](/chemp_ukr/chuminkad2016-2.jpg)
![](/Miznarodni/chuminkad2016-5.jpg)
![](/chemp_ukr/bezymjannyj.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-1.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-2.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-3.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-4.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-5.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-6.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-7.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-8.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-9.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-10.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-11.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-12.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-13.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-14.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-15.jpg)
![](/Miznarodni/chu24-28.05.2016zhovkva-16.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-17.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-18.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-19.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-20.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-21.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-22.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-23.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-24.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-25.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-26.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-27.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-28.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-29.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-30.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-31.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-32.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-33.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-34.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-35.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-36.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-37.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-38.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-39.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-40.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-41.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-42.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-43.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-44.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-45.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-46.jpg)
![](/chemp_ukr/chu24-28.05.2016zhovkva-47.jpg)
|