В м Жовква, Львівської області з 5 по 9 грудня 2018 року відбувся 1 тур Дитячої ліги серед юнаків та дівчат 2007 р.н. і молодші. На змагання прибуло просто величезна кількість команд - 38 у хлопчиків і 25 у дівчаток. Понад 150 дітей з багатьох міст України, які представляють 22 області нашої країни (не було лише представників Рівненської та Луганської областей!)
Змагання пройшли у цікавій та запеклій боротьбі.
Перша трійка команд 1 туру Дитячої ліги
• 1 місце - «West-East». Склад команди: Михайло Ловга (Ужгород), Назар Півень (Бахмут). Тренер: В.А. Кібко.
• 2 місце - ДЮСШ №2 (Луцьк). Склад команди: Ілля Голодюк, Ілля Гострий. Тренер: О.Р. Демчук.
• 3 місце - СК «СТАРТ» (Дніпро). Склад команди: Євген Булах, Богдан Лінський, В'ячеслав Данюк. Тренер: А.І. Стерин.
Перша трійка команд дівчаток 1 туру Дитячої ліги
• 1 місце - «Ніка» (Вінниця). Склад команди: Анна Тітус, Лариса Потапова. Тренер: Тітус А.П., А.М. Соколова.
• 2 місце - «Блакітні стріли» (Вовчанськ, Харківська область). Склад команди: Валерія Пономаренко, Вікторія Картавцева, Кіра Босюкова, Варвара Козюпа. Тренер: В.Ф. Галич, Л.В. Гапонова, Н.М. Бут.
• 3 місце - ДЮСШ №13 СК «Баланс» -1 (Дніпро). Склад команди: Софія Неханевіч, Катерина Бондаренко, Єва Неханевіч. Тренери: Є.В. Корнієнко, С.В. Бондарєв, З.В. Новикова.
![](/KHUDUT/kchu_d.l-2007_i_mol.5-9.12.2018r.0.jpg)
![](/KHUDUT/kchu_d.l-2007_i_mol.5-9.12.2018r.00.jpg)
![](/KHUDUT/kchu_d.l-2007_i_mol.5-9.12.2018r.1.jpg)
![](/KHUDUT/kchu_d.l-2007_i_mol.5-9.12.2018r.2.jpg)
![](/KHUDUT/kchu_d.l-2007_i_mol.5-9.12.2018r.3.jpg)
![](/KHUDUT/kchu_d.l-2007_i_mol.5-9.12.2018r.4.jpg)
![](/KHUDUT/kchu_d.l-2007_i_mol.5-9.12.2018r.8.jpg)
![](/KHUDUT/kchu_d.l-2007_i_mol.5-9.12.2018r.9.jpg)
![](/KHUDUT/kchu_d.l-2007_i_mol.5-9.12.2018r.10.jpg)
![](/KHUDUT/kchu_d.l-2007_i_mol.5-9.12.2018r.11.jpg)
![](/KHUDUT/kchu_d.l-2007_i_mol.5-9.12.2018r.12.jpg)
![](/KHUDUT/kchu_d.l-2007_i_mol.5-9.12.2018r.16..jpg)
![](/KHUDUT/kchu_d.l-2007_i_mol.5-9.12.2018r.17..jpg)
![](/KHUDUT/kchu_d.l-2007_i_mol.5-9.12.2018r.18..jpg)
![](/KHUDUT/kchu_d.l-2007_i_mol.5-9.12.2018r.19.jpg)
![](/KHUDUT/kchu_d.l-2007_i_mol.5-9.12.2018r.20.jpg)
![](/KHUDUT/kchu_d.l-2007_i_mol.5-9.12.2018r.21.jpg)
![](/KHUDUT/kchu_d.l-2007_i_mol.5-9.12.2018r.22.jpg)
![](/KHUDUT/kchu_d.l-2007_i_mol.5-9.12.2018r.23.jpg)
![](/KHUDUT/kchu_d.l-2007_i_mol.5-9.12.2018r.5.jpg)
![](/KHUDUT/kchu_d.l-2007_i_mol.5-9.12.2018r.6.jpg)
![](/KHUDUT/kchu_d.l-2007_i_mol.5-9.12.2018r.7.jpg)
![](/KHUDUT/kchu_d.l-2007_i_mol.5-9.12.2018r.13.jpg)
![](/KHUDUT/kchu_d.l-2007_i_mol.5-9.12.2018r.14.jpg)
![](/KHUDUT/kchu_d.l-2007_i_mol.5-9.12.2018r.15.jpg)
![](/KHUDUT/kchu_d.l-2007_i_mol.5-9.12.2018r.24.jpg)
![](/KHUDUT/kchu_d.l-2007_i_mol.5-9.12.2018r.25.jpg)
![](/KHUDUT/kchu_d.l-2007_i_mol.5-9.12.2018r.26.jpg)
![](/KHUDUT/kchu_d.l-2007_i_mol.5-9.12.2018r.27.jpg)
|